Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana Kębłowice

Kębłowice, dolnośląskie

  • 229 000 zł
  • 1 043 m²
  • 219,56 zł/m²

Działka budowlana Kębłowice

Kębłowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
27 marca 2023

229 000 zł

1 043 m²

219,56 zł/m²

Działka budowlana Kębłowice

Zaktualizowane: 27 marca 2023

229 000 zł 1 043 m² 219,56 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 229 000 zł (219,56 zł/m²)
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 043 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 47m; szerokość: 22m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: woda miejska / wodociąg
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 27.03.2023

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Witam.

Na sprzedaż działka o powierzchni 1043 m (numer działki 20/317) oraz udział w dwóch drogach dojazdowych 20/13 oraz 20/30. Działka posiada wodę, złożony jest wniosek o warunki przyłączenia prądu.

Działka zlokalizowana w miejscowości Kębłowice, niedaleko Wrocławia, Smolca.

W miejscowości jest sklep, przystanek autobusowy, świetlica wiejska z zajęciami dla dzieci oraz plac zabaw.

Miejscowość prężnie się rozwija, budują się nowe domy. (...)

Kontakt

Agent

Kinga

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!