Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Kębłowice

Kębłowice, dolnośląskie

  • 788 850 zł
  • 15 777 m²
  • 50 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Sankowski

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Kębłowice

Kębłowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

788 850 zł

15 777 m²

50 zł/m²

Działka siedliskowa Kębłowice

Zaktualizowane: 12 maja 2026

788 850 zł 15 777 m² 50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 788 850 zł (50 zł/m²)
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste, księga wieczysta
  • Działka: siedliskowa, 15 777 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 257m; szerokość: 60m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda w drodze

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka siedliskowa w Kębłowicach koło Smolca.

Powierzchnia 1,5777 ha

2 km od Smolca
6 km od Wrocławia
12 km do centrum Wrocławia
10 minut do węzła Wrocław Zachód
10 minut drogi ulicy Granicznej
RP- Teren upraw rolnych z dopuszczeniem zabudowy siedliskowej

Teren suchy. (...)

Agent

Jacek Sankowski

694 481...

694 481 774

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

694 481...

694 481 774

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy